top of page

Yazın Son Fırsatı: Avşa Adası'nda Unutulmaz Bir Tatil!Ağustos, yaz mevsiminin son ayı. Eğer hâlâ tatil planınızı gerçekleştirmediyseniz, Avşa Adası'ndan daha iyi bir seçenek bulamazsınız! Hem Türkiye içinde hem de yurtdışından birçok turistin tercihi olan bu eşsiz adada yazın son demlerini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.


Neden Avşa Adası?

Avşa Adası, Marmara Denizi'nin incisi, Balıkesir il sınırlarında yer alır ve doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve misafirperver insanlarıyla tanınır. İstanbul, Erdek ve Tekirdağ'dan kalkan deniz otobüsleri ile kolayca ulaşılabilir.

Tarihi ve Kültürel Zenginlik

Avşa Adası'nın tarihi, Araplar, Rumlar ve Türkler dahil olmak üzere pek çok millete ev sahipliği yapmıştır. Eski taş devrinden Bizans ve Osmanlı dönemlerine kadar adada pek çok etkileyici olay yaşanmıştır. Adanın tarihini daha yakından tanımak isteyenler için şarap fabrikaları ve tarihi yapılar ziyaret edilmeye değerdir.Doğal Güzellikler ve Aktiviteler

Avşa'nın eşsiz koyları, plajları ve doğal güzellikleri saymakla bitmez. Altınkum koyu, Şahintepesi ve Karadut Koyu gibi yerlerde hem denize girebilir hem de doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca tekne kiralayarak adanın koylarını keşfedebilir, Yiğitler Köyü'ndeki tarihi türbeleri ziyaret edebilirsiniz.Tanz Turizm İşletmeleri Farkıyla Konaklama

Eğer Avşa Adası'na gelmeye karar verdiyseniz, Tanz Turizm İşletmeleri'nin sunduğu konforlu konaklama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Hem otelde kalabilir hem de restoranımızda enfes lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Ayrıca gece kulübümüzde eğlencenin doruklarına ulaşabilir, canlı müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.Ağustos ayı sona ermeden önce, Tanz Turizm İşletmeleri'nde rezervasyonunuzu yaptırın ve Avşa Adası'nın sunduğu eşsiz güzellikleri keşfedin!

43 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page